| adytzyka a întrebat:

Acum 5 minute mi-am facut un cont de facebook pe care am creat o pagina ..cum pot sa strang mai multe likeuri crying? voi posta povesti ....joculete...ma ajuta cineva ..please

4 răspunsuri:
| DarkBlood32 a răspuns:

Spune-le tuturor prietenilor tai sa-ti dea like-uri si roaga-i sa-ti faca publicitate.

| AnnaAnnne a răspuns:

Da.le link.ul prietenilor tai si roaga.i sa.ti dea like, asa fac si ai meiwinking

| luiza95 a răspuns:

Numele pagini si iti fac publicitate :*

| adrianz_3367 a răspuns:

Cum fac toti, organizeaza un concurs, "Da-ti share&like la pagina si puteti castiga o pereche de sosete purtate o singura data!"