| Everestcompany a întrebat:

Administratorii site-urilor, din cadrul carora poti trimite mesaje gratuite in orice retea nationala, ce castiguri au si cum isi asigura castigurile? Care este metoda? Ce trebuie sa faci pentru a detine un astfel de site? Care sunt costurile pentru o astfel de investitie?

Răspuns Câştigător
| Goguletzu a răspuns:

Daca ai observat de fiecare data cand trimit un mesaj, cel care il primeste, in interiorul mesajului gaseste si un link.Asa fac ei reclama, deci profit.

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Probabil din reclame si publicitate