| Jan4ik a întrebat:

Ajutati-ma cineva cum se joaca pe un server war3ft? da funda!

5 răspunsuri:
| pauladrian a răspuns:

Ca sa joci pe un server de warcraft in primul rand trebuie instalat/reinstalat jocul, apoi descarci ultima versiune war3tft adica war3tft 1. 24e. Pe GArena nu stiu cum e, eu. Descarci djoc pe eurobattlee pe site-u lor patchu-ul cu care poti juca il gasesti la sectiunea installer. eurobattle.net acesta e site-u. Cam atat, e foarte simplu. Bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum joc garena? Mam inregistrat l-am descarcat da nu stiu cum sa ma joc imi ziceti?

| Zahiu_Paul_1990 a răspuns (pentru anonim_4396):

Http://bis10.com/ cel mai tare server de cs 1.6 war3ft + respawn server populat si plin aproape la orice ora va asteptam pe draculas.bis10.com

| mocanz a răspuns:

Ladna wai jan (o piva nu funda) http://olteniacs.forumz.ro/......t-t266.htm

| Jan4ik explică:

Eu am intrebat cu se joaca nu cum sa-mi fac un server war3ft