| waXonwaXoff a întrebat:

Am ajuns la misiunea "Mike Toreno" GTA San Andreas.
Cand ajung la 6.37 si ajung in cercul ala rosu punctu galben ramane pe harta si nu dispare. Cercu dispare da punctu nu.
Uitati filmuletul : http://www.youtube.com/watch?v=gmrorWjZrX4

2 răspunsuri:
| mdany a răspuns:

Pai. Uita-te atente la videoclip.Trebuie sa te grabesti in 6 min sa il plimbi pe ala unde vrea fara sa distrugi masina. Apoi la aeroport si cand ajungi la duba ii omori pe aia si dup aia cobori din masina. Dupa ce povestesc jos la ecran scrie DESTROY the car, si tresa distrugi masina. Ceao.

| cici a răspuns:

Trebuie sa creasca semnalul cu cat este mai mare cu cat esti mai aproape