| razvan09 a întrebat:

Am auzit si eu dar nu stiu daca e adev sau fals...ca daca vrei sa dai la scoala de politie sa daca vrei sa fii politist trebuie sa ai ambele testicole...adevarat sau fals?

6 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Fugi de-aici! Nu trebuie sa ai niciunul. Unde ai vazut tu politist cu c****?

| ali_8949 a răspuns:

Dar dc iti faci griji de asta? nu le ailaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaa, nuuuu.trebuie sa ai patru. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardnaxur1961-stii unde vezi politisti cu c**e? la trecerea de pietoni cand ei trec cu masina pe rosu si nu ii opreste nimeni sau atunci cand merg morti de beti la volan si numai cand apare televiziunea mai vezi cate unul... avertizat.

| Alissa193 a răspuns:

De ce intrebi? Vrei sa fii si ai doar1?
Daca ceva nu e prea important ce are un politist in pantaloni, ci mai bine zis ce are in cap-iar citeodata acolo nu au nimic!

| biby29 a răspuns:

Si daca o femeie vrea sa devina politista trebuie sa aiba testicule?laughingrolling on the floor