| Geo_4096 a întrebat:

Am avut multe cosuri. Acum am mai scapat, dar am ramas cu niste pete rosii pe fata. Ce sa fac ca sa scap de ele? (Printr`un remediu naturist daca se poate)

4 răspunsuri:
| sKilL a răspuns:

Cel mai bine e sa te duci la un medic dermatolog!

| claudia_7744 a răspuns:

Mergi si u la un dermatogol.ca n-are nim cum sa te ajute dac nu te are in fata sa vada clar care e problematongue e ca si cum o femeie vine la doctor si spune stiti copilul meu are un dinte cariat ce sa-i fac... o sa-ti dea o reteta ceva si ai sa scapi si d problema astatongue

| r2d2 a răspuns:

Foloseste "Emulsie matifianta" de la Iwostin Purritin sau de la Oriflame "Purifying corrective stick" (partea verde, partea bej e pentru a acoperii)

| nuta a răspuns:

Pentru pete eu am fost la un dermatolog si am facut niste sedinte cu uv. au un efect bun