| диDяEﻉд a întrebat:

Am cam umblat pe la hi5 si nu stiu ce i-am facut. Iar acum cand vreau sa las un comm sau sa adug un prieten imi apare "activati contul". Ce fac? Help me!

Răspuns Câştigător
| username_8290 a răspuns:

Nu e de la tine. am patit si eu.

pai dai pe HI5 ( acolo langa profilul meu ) si o sa apara sub activati contul retrimite codul. dupa intri si iti erifici mailurile pe id`ul cu care ai facut hi5`ul si o sa primesti un mail. dai clik p un link si data.

Da verifika inainte sa ai setarile la cont sa primest emailuril de la ei.

1 răspuns:
| диDяEﻉд explică:

Si daca am sters mailurilestraight face