| LasleaIoan1972 a întrebat:

Am cardul meu sodexo si nu mai stiu pinul.Cum aflu?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

In principiu, cand uiti pin-ul unui card, suni la Administratia companiei care a eliberat cardul, legitimandu-te si raspunzand la toate intrebarile secrete si detaliile pe care tu singur ti le-ai stabilit, acnd ti-ai facut contul respectiv, ca sa dovedesti ca esti intr-adevar posesorul legal al acelui card si abia atunci poti sa le ceri sa-ti RESETEZE pinul (sau sa-ti dea unul provizoriu), ca sa-l poti schimba.
Pe viitor, notezi toate parolele si pin-urile undeva casa, intr-un caiet, ca sa nu le mai pierzi.
In telefon nu este recomandat sa le pastrezi, fiindca il poti pierde, iti poate fii furat sau il schimbi si ai pierdut pin-urile si parolele pe care trebuie sa le cunsoti numai tu.

| Deji_Emanuel-Andrei_2001 a răspuns:

0212072727 numărul de la sodexo sau îl puteți schimba din aplicația MySodexo Romania.

| LilianaHuzum a răspuns:

Nu mai stiu pin la cardul sodexo

| RadulescuNico a răspuns:

Răspuns

| GittaJanika a răspuns:

Mi-am pierdut codul pin sodex