| Theodora a întrebat:

Am cautat peste tot si nu am gasit niste informatii satisfacatoare. Vreau sa stiu detaliat despre Institutul (Inter)national de Vampirologie. Vreau sa raspunda doar cei care cunosc bine acest subiect. Dau fundita pentru cele mai bune raspunsuri.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul este o chestie pur comerciala. Niste tampenii mai mari nu am auzit decat atunci cand Basescu a spus ca 90% din populatia tarii iubeste manelele. http://www.wall-street.ro/......inica.html Las-o asa! Este bine pentru materia ta cenusie.