| Nutella123456789 a întrebat:

Am comandat de pe librarie.net si zicea ca o sa primesc toate detaliile intr-un email dar nu l-am mai primit dar am completat chestionarul cu adresa si tot. Daca nu am primit email inseamna ca nu s-a facut comanda?

2 răspunsuri:
| Ner0 a răspuns:

Auzi fata... aici e cat. dragoste si sex.

| Chiazna_Gigel_1977 a răspuns:

Comanda probabil s-a inregistrat, dar daca nu ai introdus emailul corect, probabil nu ai putut primi confirmarea. Ii poti intreba insa de starea comenzii aici: http://www.librarie.net/informatii-contact.php