| lorenamihailescu a întrebat:

Am cumparat acum cateva luni de la tarom un pachet care contine transportul, cazarea la un hotel si intrarile la disneyland Paris. vreau sa printez acasa biletele dar nu pot pentru ca nu am numarul rezervarii si codul de securitate.nuam primit de la tarom decat un voucher pe care scrie prepaid voucher si hotelul si numarul de zile la disney. cum as putea afla numarul rezervarii si codul? URGENT

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Trimite un e-mail la technical.assistance@tarom.ro --- da-le mai multe detalii si intreaba cum se poate rezolva problema.

| AngelHugz a răspuns:

E o intrebare buna happy