| RaulSarpat6 a întrebat:

Am dat comanda de pe shein, dar am gresit numarul de telefon. Ideea este ca comanda este in tranzit. Le am trimis mesaj, credeti ca se mai poate schimba?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Adresa măcar e corectă sau și p-aia ai gresit-o?

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

Au emailul tau. Vei primi notificare cand urmeaza sa-ti livreze coletul

| Furnicuta000 a răspuns:

Cand apare pe awb ca se afla in posesia firmei de curierat locala gen Fan Courier, Sameday etc suni la firma sa aloce un nr nou de telefon ca sa te poata contacta curierul pentru ca e foarte posibil sa il dea retur daca nu raspunzi la telefon