| T0X1kSkuLL a întrebat:

Am descarcat seria Bleach, si vreau sa ma uit cu bsplayer, problema este ca orice as selecta la subitrari imi zice EROARE LA ULPOADAREA SUBTITRARII. De ce? Sau spuneti un progam cu care sa mearga.Stie cineva?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Helăăăăăău :)
Pentru pacea mea interioară şi pentru faptul că ai pus întrebarea de două ori
Uită-te în imaginea de jos şi spune-mi, dai pe ăla roşu, da? (cel spre care e săgeata)
http://imgur.com/ak2t9Iz

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asemena erori se da cand nu se poate conecta la net.Ca sa iti descarce subtitrarea, trebuie sa fii conectat la net.Chiar daca esti conectat si nu e viteza de trafic buna, tot asa eroare iti da.