| Bica1453 a întrebat:

Am descoperit cum se pune teme pe un samsung corby cine vrea dar am doar te iphone va dau un video sa vedeti cum va arata dupa ce vil fac telefonul dumneavoastra http://www.youtube.com/watch?v=1gwEHog44OU cine vrea sa il fac sa ma contacteze la idul de mes cbica30@yahoo.com

3 răspunsuri:
| GirlLăvHell a răspuns:

Omg bica cum ai ajuns pe TPU:O? pleaca de aici ca infectezi TPU cu prostielaughing

| cristixsf a răspuns:

1/cel mai fraier copil. 2.repetent. 3.ala nu este videoclip facut de el ala este din 2010 laughing 4.este praf si prost copilul cu telefonul lui

| allyntata a răspuns:

As vrea sa ma ajuti si pe mine te rog frumos