| Clauudia23 a întrebat:

Am downloadat ShMessenger pe telefonul meu LGGM360 si nu imi merge sa ma contez imi spune ca trebuiew sa setez niste configurari thinking Si imi spune ca operatziunea a esuat. Nu imi merge sa ma conectez nici la alte aplicatii Java...

Ce trebuie sa fac thinking! VVa rog ajutati-ma daca nu stii atunci recomanadatzi'mi alte mess. uri pe telefon dar sa primes mesajele repede, precum la Web Messenger sau chiar ShMessenger. big hug

Va rog ajutati-ma e urgenttt... Funda si voturi big hug :X

1 răspuns:
| Vooortex a răspuns:

Cel mai bine e sa intri direct pe yahoo.com, fara sa mai descarci aplicatia pe telefon si astfel nu o sa iti mai ceara nici o setare sa o configurezi. Eu asa fac