| andreeapitaioana a întrebat:

Am facut o prostie pe lady popular si sunt la nv 6 spre 7 prostia a fost ca am facut scopul cu greutate inainte sa ma despart de iubit si zice ca daca scopul cu greutate il faci inaintea celorlalte scopuri se reseteaza dar la mine nici ca se reseteaza nici ca trec nv si am auzit ca se poate reseta scopul. Cine ma poate ajuta ii dau fundita + vot plzz help me.

2 răspunsuri:
| iaurtelll a răspuns:

Si ce daca nu are nimic daca aifacut scopul ala inainte eu am facut la felwinking

| SonixSonix a răspuns:

Daca vrei sa ti se "reseteze" scopul atunci fa scopul care vrei sa fie resetat (in cauza ta este greutatea) in opus! adica daca te pune sa slabesti si deja ai slabit cat trebuie, ingrasa-te rolling on the floor daca te pune sa te ingrasi, slabeste rolling on the floor asa o poti lua de la capat!happy Funda?batting eyelashes