| waXonwaXoff a întrebat:

Am fost pus pe sunphoto :))
dupa intrebarea mea
http://www.TPU.ro/......pilele-de/

m-a postat una pe site-ul lor
:)) :)) http://ivampirestopx3.sunphoto.ro/xX_-_Clar_Anti_Sunphot o

scopul meu nu era sa ajung acolo, oricum e un site jegos, dar ma bucur ca au citit si fanii idioti ai lui Justin Bieber.

6 răspunsuri:
| NoNameJunior a răspuns:

Da,ai ajuns şi pe sunphoto pentru că ne faci pe noi,cei de pe sunphoto în toate felurile!
site jogos?laughing cred că în visele tale!
termină odată!
nici TPU nu e cine ştie ce site! de fapt, este un site vai de capul lui! şi nu îmi pasă dacă o sa primesc stupizi!
şi tu, nu te mai lua aiurea de sunphoto pentru că nici măcar nu ştii despre ce e vorba!

| waXonwaXoff explică (pentru NoNameJunior):

Ba stiu si stiu ca TPU e mult mai bun.Cu toate ca sunt si useri care pun intrebari la misto, padure fara uscaturi nu exista dar macar aici poti primi ajutor si invata ceva.De pe sunchiloto ce inveti? sa il venerezi pe Just In Biberon.Stupizi nu primesti ca deja esti.
Numai vreau sa vorbesc de sunphoto sau sa vb cu useri idioti care il iubesc(o parte) care il pupa in rect pe JB si pe Hannnnah Bannah.

| NoNameJunior a răspuns (pentru waXonwaXoff):

Ce poţi învăţa de pe TPU când toţi pun întrebări de genul,,aveţi id lui Miley Cyrus?"?
cine zice, ăla e!
poate că nu îţi place un site, dar păstrează-ţi părerile pentru tine! de ce îl faci site jegos?
pe sunphoto sunt de 10 ori mai mulţi utilizaori ca aici.şi mulţi pleacă de pe TPU din cauza halului în care a ajuns!

| InnaaYY a răspuns:

Mda. Eu am cont pe sunphoto, pun poze cu hobby-uri, etc.
Dar totusi, primesti zeci de mesaje gen " Nu vreau sa ma crezi cersetoare dar poti veni cu o vizita?". Deja, exagerat! Cel mai bine e sa nu le acorzi atentie.oh go on

| positivity a răspuns:

Sunphoto nu este un site jegos, precum spui tu. Este doar un site făcut pentru comunicare, sau bine, aşa credeam eu, până acum. În zilele de azi, sunphoto a cam fost atacat de copiii în vârstă de 11-12 ani, care fac mii de albume pentru vizite şi comentarii. Nu am spus nimic, am tăcut. Dar deja devine imposibil să ai cont acolo. Toată lumea îţi trimite mesaje pe privat de genul ''bună, nu vreau să par o cerşetoare dar îmi poţi da un comentariu acolo''. Absolut penibil. Sau, febra ''Pariu cu viaţa''. Mii de albume doar despre ei. Nu mai ai cu cine să vorbeşti acolo. Dacă-i spui cuiva ceva, îţi sare în cap. Sunphoto, precum şi site-ul TPU s-au schimbat mult din cauza copiilor din zilele noastre. În 2010, era atât de frumos atât pe sunphoto cât şi pe TPU.