| Mozak a întrebat:

Am full de reclame pe browser-ul Google Chrome, e de la mine sau e o noua implementare geniala a internetului? happy
Am reclame pe google(cautare), Youtube(intre videoclip si comentarii) - chestii de genu asta.

4 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Iti trebuie o extensie in browser, uBlock Origin, care sa filtreze continutul publicitar si sa-ti afiseze doar ceea ce te intereseaza.
Adblock Plus nu mai recomand, pentru ca lasa la vedere publicitatea celor ce platesc.

| Gonrax a răspuns:

Iti iei Adblock Plus, esti cam in urma...

| nirocino a răspuns:

Instaleaza Adblock de pe magazinul Google Chrome, este gratuit si te scuteste de...stres! Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste extensia uBlock Origin (nu AdBlock pentru ca s-a vandut si mai apar unele reclame). Daca nu se rezolva foloseste programul AdwCleaner si trebuie sa se rezolve.