| anonim_4396 a întrebat:

Am fumat acum cred 1 luna, vreo 1-2 tigari? Mai iese la analize? Nu sunt fumator.

3 răspunsuri:
| BoneShiver a răspuns:

Citisem undeva ca nicotina isi lasa urme in organism pentru vreo 3 luni. (PARCA, nu sunt sigur)

Oricum: Ce analize faci maica? Ca la analizele de sange normale, nu ii pasa nimanui daca ai sau nu "tigari in sange" rolling on the floor

Si chiar daca sa zicem ca ai fumat altceva smug Din nou, nu cred ca ii pasa nimanui (ma refer la medici... acum daca ai tai poate fac ceva sa te verifice... desi chiar si asa: NU CRED)

Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| Kamikkaze a răspuns:

Nu iese la analize pentru ca ai fumat de mult.