| tudosiero a întrebat:

Am in laptop un spatiu mic in care intra firul din spatele telefonului FIX si as vrea sa stiu daca pot sa il folosesc sa vb de pe calculator cu cineva cu ajutorul uni program sau ceva!

Răspuns Câştigător
| leo987 a răspuns:

Iti trebuie un telefon de genul asta (sunt si pe usb nu doar pe port lan de care zici tu ). Dar te costa sa vorbesti. Mai ieftin decat retelele conventionale dar tot costa.
http://www.ral.ro/products/VoIP%20devices/Digital%20phones

2 răspunsuri:
| Homye18 a răspuns:

Salut acel spatiu mic de care vorbesti apartine modemului incorporat al laptopului. Din cate stiu eu singurul scop al acelui modem este sa te conectezi la internet utilizand linia telefonica prin sistem "Dial-up" sistem care nu prea se mai foloseste acum.

| tudosiero explică:

Va multumesc mult!