| Sayoko a întrebat:

Am incercat sa votez si imi apare asta :
Statutul de membru junior nu permite sa votezi. ce inseamna asta? cum fac sa trec de membru junior?

Răspuns Câştigător
| Hikari a răspuns:

Trebuie sa devii Senior. Adica trebuie sa ai peste 100 de raspunsuri.
Dupa ce obtii statusul de Senior vei putea vota si da mesaje. happy
Sper ca raspunsul meu sa iti fie de folos!happy
Succes!winking

5 răspunsuri:
| TEDY2012 a răspuns:

Iti trebuie 100de raspunsuri postate si 10 zile de activitate

| Cezar a răspuns:

Citeşte asta.
http://www.tpu.ro/blog/?p=2183

Şi îţi vei da seama! Baftă.

| SnowWhite1 a răspuns:

Ca sa devii membru senior trebuie sa raspunzi la peste 100 de intrebaribig grin

| Eღilia62 a răspuns:

Esti junior adica nu ai 100 de raspunsuri
S-a hotarat impartirea membrilor in 2 categorii : juniori si seniori.Un membru junior ramane membru junior pana la momentul in care scrie 100 de raspunsuri. Cu un minim de 10 zile de juniorat(tu ai trecut de 10 zile de la inscriere)
Ce nu poti sa faci ca membru junior.

- nu poti sa postezi pe chat

- nu poti sa votezi si sa raportezi

- nu poti trimiti mesaje private

Aici s-a anuntat modificarea http://www.tpu.ro/blog/?p=2183.

| Gabiii a răspuns:

Pentru a deveni membru senior iti trebuie cel putin 100 de raspunsuri!winking