| salmankhan a întrebat:

Am instalat google chrome, primadata mi-a aparut site conturi google, acum am facut sa apara google, dar problema e ca cand descit chrome imi apare 2 si conturi google si google, cum fac sa-mi apara doar google?

Răspuns Câştigător
| VladGH a răspuns:

Scrii in casuta de adresa Google.com, apoi vezi in dreapta optiunea INSTRUMENTE sau TOOLS, apesi pe ea si te uiti jos OPTIUNI INTERNET, faci click si pe aia apoi vezi in acea iconita unde scrie PAGINA CURENTA si apesi, apoi jos faci click pe Aplica si OK.

1 răspuns: