| Luci88 a întrebat:

Am instalat PhotoShop l-am activat tot, dar acu nu stiu unde sa dau sa fac un videosad ma puteti ajuta? Funda:*

Răspuns Câştigător
| Necuu a răspuns:

Photoshop nu este pentru video.Este doar pentru poze, afise.Pentru video recomand Sony Vegas, Movie Maker, Video Edit Magic, Adobe Premier, Pinnacle Studio, Pinnacle Liquid Pro 6. Sper ca ti-am fost de folos astept funda.

2 răspunsuri:
| dariusbrsv a răspuns:

Incearca sa il instalezi a doua oara si vei gasi acolo un patratel unde screie foto. funda?

| CrAzYAbOuTMuSiC a răspuns:

Cum adica, unde sa dai sa faci un video, Photoshop e program de editat poze.Sau poti sa faci si video si nu stiu eu?