| csaryus a întrebat:

Am intepat ceva sus la frigider, curatandu-l cu un obiect ascutit am intepat ceva in zona congelatorului. A inceput sa fasaie. A fasait o bucata, dupa care s-a calmat. Din ce am inteles, am spart nu stiu ce chestie ce continea un gaz, freon. E posibil sa mearga fara freonul pierdut acolo? si cu gaurica aia? Am sunat pe cineva si mi-a zis 1mil700. Mi se pare destul de mult pentru 1mm de intepatura. Poate merge si fara?
Ma gandesc daca s-ar putea sa renunt la partea cu congelatorul pentru ca acolo e buba. daca s-ar putea inchide de undeva si sa mearga restul.

1 răspuns:
| Daniel123 a răspuns:

Nu ai ce sa faci eu iti zic sa il duci la reparat.