| Alecsandraa97 a întrebat:

Am internet de la Rds. Ei au cum sa stie sau sa afle ce site-uri accesez? Nu as vrea sa imi afle ceva parole sau ceva de genu. Atata vreau sa stiu daca stiu ce site accesez? Mersi.

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Nu...nu pot!
Nimeni nu poate vedea ce faci tu la pc. atat timp cat nu se implica autoritatile!

| florin1979 a răspuns:

Nu poate sa iti vada cei de la rds ce situri accesezi tu. poate insa o persoana rau intentionata sa iti faca rau, prin spargerea conturilor tale sau prin introducerea unui keylogger in pc-ul tau. pentru asta ar fi bine sa iti protejezi pc-ul cu un antivirus dar care sa contina si un modul firewall, antispam si anti-phishing

| dracidus a răspuns:

Teoretic, ar putea afla ce faci pe internet. Da' de aflat parole si de-astea... nu, e imposibil. Sunt anumite protocoale de criptare care nu pot fi decodificate.

| FesCuDungi a răspuns:

Nu iti pot afla parolele si numele de conturi! dar cred(nu sunt sigurthinking) ca ar putea sti pe unde navighezi tu pe internet!thinking

| Skylar a răspuns:

Ei bine...POT? Da! Au voie? NU! un expert IT de la retea poate sa o afle cu mare usurinta, dar daca sunt prinsi penalty-ul e foarte mare, gen inchisoare.

| kenNNzorFTW a răspuns:

Nu nu au acces au protocolul diferit deci nau acces decat cu permisiunea ta printrun program!