| victor73 a întrebat:

Am internet esplorer am sters pe niste site pe care am fost daca le-am sters le mai pot gasi?

Răspuns Câştigător
| MicaMiceMils a răspuns:

Parerea mea este ca nu cred ca le mai poti gasi, odata ce le-ai sters.

3 răspunsuri:
| mimiwewem a răspuns:

Bună.
Le găsești în istoric.
Să îți spun cum.
În stânga apare o steluță în care scrie"favorites" (dai click pe el) și îți apare pe acolo "history", și apoi o să ajungi la paginile pe care le-ai fi accesat.
Pa-pa.

| Ionutzu_6007 a răspuns:

Da le gasesti dand la history

| emyy31 a răspuns:

Da,ai undeva sus istoric(history daca este n engleza)si acolo gasesti toate paginile pe care ai navigat de la instalarea progamului