| DeathReaper a întrebat:

Am intrat pe site-ul asta din intamplare si am vazut ca toti spuneau "funda". ce este aceea si cum se da va rog nu radeti de mine sunt nou big grin

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In dreapta raspunsului meu este o funda gri, dai pe ea, si ai premiat raspunsul care te-a ajutat cel mai mult.
Funda este ca un premiu cum am spus mai sus, ea(funda) iti da 50 de puncte (doar celui care o primeste)
Nu rade nimeni de tine happy

| DeathReaper explică (pentru anonim_4396):

Multumesc pentru raspuns.Ai primit funda deoarece ai fost mai detaliata/detaliat

| anonim_4396 a răspuns (pentru DeathReaper):

Cu placere.
Iti doresc un an nou fericit cu multe dorinte implinite.

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Funda desemnează răspunsul câştigător la o întrebare. La o întrebare pusă de tine o să primeşti mai multe răspunsuri. Alegi răspunsul pe care-l consideri mai bun şi mai folositor şi dai clic pe funda din dreapta lui şi apoi confirmi. Nu te grăbi, aşteaptă 1-2 zile, ca să primeşti mai multe răspunsuri şi să poţi alege. Pentru a afla mai multe despre TPU citeşte răspunsurile la ÎNTREBĂRI FRECVENTE. Numai bine!