| anonim_4396 a întrebat:

Am intrat pe www.drpciv.ro sa fac chestionare online dar nu pot.Am incercat toate browserele inclusiv Internet explorer dar cand deschid pagina imi apare jos"Done" iar pagina e gri si goala.
Dc? Multumesc

6 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Am impresia ca s-a schimbat fata de cum era inainte, am verificat si eu intrand cu Firefox, dar nu mai apar direct chestionarele. Spune ca pentru a accesa simulari trebuie sa te autentifici pe site(sa-ti faci un cont) asa ca incearca asta si poate rezolvi. Succes si numai bine!

| c0l0rFuLLSkY a răspuns:

Eu folosesc Google Chrome si merge... downloadeaza-l poate iti merge si tie happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu si la mine e la fel

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Internet explore.si eu acum folosesc google chrome.ca sunt pe ubunut

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu patesc la fel

| alino a răspuns:

Sa ne kkm pe el de site nu merge incerc de 2 saptamani