| Dizzydizz a întrebat:

Am laptop si vreau sa sa apara imag pe monitoru de la pc.Trebuie sa setez ceva si nu stiu unde sa dau.Ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| User a răspuns:

Adica vrei sa pui ualpeipăr sau ce?

| unicka a răspuns:

In primul rand ce imagine vrei sa pui pe monitor? wallpaper sau screensaver? ce sistem de operare ai pe laptop? daca dai mai multe detalii te pot ajuta

| Dizzydizz explică:

Deci vreau sa vad filmele pe monitorul de la calculator nu de la leptop.Ca la dvd cand bagi fire d alea in tv.Asa si acum.Bag mufa aia de la monitoru de la pc si nu apare acolo imaginea de desktop sau filmu.tot pe laptop arata.

| myrazvy a răspuns:

Nu prea am inteles intrebareadar incearca asa: clik stanga pe imagienea respectiva, alegi imagine fundal dekstop