| FrumoasaTa a întrebat:

Am mai intrebat o data.Cum slabesc in fese si picioare?

Răspuns Câştigător
| Heartless562 a răspuns:

Asta e destul de simplu:
1. Exercitii cardio, mai exact (in acest caz) alergatul. Daca nu esti obisnuita / antrenata pentru cardio, la inceput iti recomand sa incepi incet: alergare usoara 2 min, mers 2 min, dupa aia iar alergare usoara 2 min, iar mers si tot asa.
Apropo: Alergatul iti mai ia si din grasimea de pe abdomen, deci "cumperi 2 -> primesti 3".
2. Alimentatia e foarte importanta, de asemenea. Tine cont ca #> Nu vei slabi daca alergi si mananci multe grasimi nesanatoase, dar poti slabi daca nu alergi si mananci sanatos

1 răspuns:
| 1Q a răspuns:

Du-te la lasa si fa mult aerobic si mult cardio si multe aparate care implica picioarele