| anonim_4396 a întrebat:

AM Nevoie de ajutor, setari microfon din sam broadcaster 4.2.2, pentru ca ma aud intarziat pe radio,

Răspuns Câştigător
| Iulian03 a răspuns:

Asa ma aud si eu
Si cand pun melodii.

2 răspunsuri:
| Iulian03 a răspuns:

Deci e normal sa te auzi asa.

| Cătălin_Sandu_George_1994 a răspuns:

Salut!
Uite cum sa faci sa te auzi realtime...
Iti descarci si tu listenul tau de radio il pui in winamp, asta in timp ce samu emitewinking Live si D\I dai de sus din stanga pe mute tu te asculti in winamp Opresti serveru cam 10 sec maxim si il deschizi iar de la encoder de acolo ii dai stop apoi in 10 sec max dai iar play si e real time aproximativ e vorba de 2 secunde Jumatatewinking nu de 45 care sunt de faptwinkingSalut sper sa iti fi fost de foloshappy

Întrebări recente