| andreeadragutza22 a întrebat:

Am nevoie de de un program prin care pot sa imi copiez o poza si s-o pun in alta imagine am mai vazut la multe fete sai baaieti imi spuneti si mie cum se numeste programul dau fundita

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Photoscape sau photoshop, eu folosesc primul program.

3 răspunsuri:
| Isabelamaria21 a răspuns:

Sincer nu stiu

| nashu40 a răspuns:

Buna!
Cel mai simplu de folosit este PhotoScape, apoi ar mai fi PhotoStudio. Pe astea le gasesti foarte usor si free pe net.
Ar mai fi Adobe PhotoShop, care e taticul programelor foto, dar e putin mai complex.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iata programul de care ai nevoie http://www.panalu.net/2010/07/modificaremanipulare-foto-personale.html un ptogram micut gratuit cu care poti sa adaugi persoane, obiecte sa shimbi fundalul pe pozele tale, e simplu si pe intelesul tuturor