| adriana_7337 a întrebat:

Am nevoie de sfaturi pentru un cadou de majorat!big grin este vorba de o fata, ii plac lucrurile simple, e otusi pretentioasa...si treaba nasoala e ca are de toate...are prieten care ii cumpara oricehee hee am nevoie de idei.pentru ce amuzant sau utilhappy

Răspuns Câştigător
| Nicooooo a răspuns:

Ii cumperi un inelus finut si delicat pe placul ei sau un lantisor (argint, aur ce sti u ca poarta ) iar apoi il bagi intr-un balon, il legi de gura balonului (inelul) pentru a putea sa il scoata si apoi il umfli ...il pui intr-o plasuta de cadou simpatica si ii dai cadoul...sigur o sa fie ceva in gen :Wow! cand va vedea balonul...winking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Inesa a răspuns:

Daca iti este o prietena buna desigur ca ii stii gusturile, ei ceva din lingerie! parerea mea...

| maryusGosSu a răspuns:

Un borcan de muraturi cu o pereche de bikini in el laughing
un sac de pufuleti...gen
un costum de clovn, poate o face el pe clovnu` cu ealaughing.
astea`s cumparate de mine si prieteni la majorate.
sau nu te mai duce. ai economisi niste bani si, nu ti-ai mai pune problema asta.

| roxyana03 a răspuns:

Ar fi frumos un album cu pose in care sa pui toate posele cu tine si cu ea.(daca nu este o fata fitoasa) o s-o dea pe spate iti promit:X!
daca nu merge asa, nu`ti place.

-creeazai ceva facut de tine,
Bafta:*

| euu100 a răspuns:

Un tricou cu numele ieiwinkingsi poza sau poza iei cu a a ta adica am2 intr-o rama si sa scrie te yubesk:Xsau la multi anii
;

| mcpircing a răspuns:

Pai sa ai putea sa mergi la ea cu un buchet imenst de trandafiri rosii( aproximatin 21-24 fire) si scriii un biletel cu mesajul ( Esti o dulce, la multi ani) pe langa care mai adaugi o cutie de ciocolatele merci plus un Urs IMENSsmug sper ca ti-am fost de folos