| Pana a întrebat:

Am nevoie de un driver bun pentru placa de sunet si de video pentru calculatorul meu, va rog, poate ma puteti ajuta. happy multumesc.

Răspuns Câştigător
| TheMihutz a răspuns:

Click dreapta pe My Computers->Properties->Device Manager->si o sa-ti apara cate un semn de exclamare cu galben pe acolowinking

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Cauti pe site-urile producatorului (ex. Ac97 media, realtek, ati, etc).
Ca sa afli de care ai nevoie intra in Device Manager.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Drivere Sunt O Gramada Bune... Dar Daca Ai Da Mai Multe Informatii Despre Placi... Poate Te-As Putea Ajuta.winking

| Pana explică:

Pai drivere care sa mearga la orice windows. da. mi linkuri daca stii. in afara de kappa.ro

| Pana explică:

Multumesc Mihutz happy