| nonameih0000 a întrebat:

Am nevoie de un program, site sau orice altceva ca sa pot lipi doua melodii. Sa fie 2 in 1. Am incercat cu VirtualDJ si nu cunosc nimic sad. Va rog, dati-mi cea mai simpla metoda, sau explicati-mi cum ati facut voi, dar sa iasa bin...

5 răspunsuri:
| wizopo2 a răspuns:

Incearca intr-un program de editare video ( Movie Maker ) sa pui cele 2 melodii pe suprafata de lucru si apoi sa salvezi "filmul" avand doar cele 2 melodii

| robbyy a răspuns:

Si eu vreau programulhappy

| SKYPLANE23 a răspuns:

Ia asta audacity win unicode mie mi-a trebuit sa fac dim mai multe melodii una singura pentru la scoala mie unu mi-a mers.

| CrYstally a răspuns:

Cu VirtualDJ este simplu si foarte practic,daca ai programul instalat pune-ti melodiile dorite in player,adica le "tragi" acolo sus,inainte sa dai play la prima melodie trebuie sa dai la "record" si totodata apesi "record" iar totul se inregistreaza,cand e pe terminate prima melodie da play la cealalta apoi cand se termina si acea melodie opresti inregistrarea, adica apesi din nou butonul "record". Totul ti se salveaza intr-un folder pe care il alegi tu inainte sa apesi prima data "record", te sfatuiesc sa iti faci un folder nou si asa nu o sa le incurci. Sper ca ai inteles macar ceva din tot ce ti-am explicat, sincer si eu am invatat de putin timp sa il folosesc, bafta:*