| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie sa fac o invitatie pentru. o petrecere de sf. de an de cls. a 6-a pentru. profesori si nu stiu ce sa scriu crying ajutor plz! Fundita!

Răspuns Câştigător
| Zuza_2058 a răspuns:

Draga profesor/profesora Sunteti invitat/a la petrecerea de sfarsit de an a clasei 6... Va multumesc!

3 răspunsuri:
| Stefaniaaaaaaaaaa1 a răspuns:

Dragi profesori,
Anii ne-au maturizat si mai mult. Pt a nu pierde acele momente fugare va invitam la petrecerea de sf de an. Durerea despartirii va fi una enorma iar lacrimile nu vor inceta sa curga pe obrajii nostri.Chiar si asa amintirile din generala le vom pastra in cel mai adanc colt al inimii noastre pentru ca ele sa ne reeaminteasca cat de importanti ati fost pentru noi.Sa ne bucuram impreuna de fiecare clipa intr-o zi atat de speciala.Sa nu lasam sa treaca ocaziile prin care putem sa ne reunim cu totii.Sa nu lasam sa treaca anii.De aceea invitatia noastra este ca un bilet deschis pentru noi clipe frumoase petrecute impreuna.Va asteptam cu drag.

| bogdanfree14 a răspuns:

Draga, cadre didactice,
clasa a6a a deosebita placere de a va invita la petrecerea de sfarsit de an scolar. Noi am planificat cateva jocuri si concursuri atat pentru elevi cat si pentru dvs. in aceasta petrecere vom dansa, vom gusta din fiecare bunatati aduse de catre elevi si ne vom distra. va asteptam cu nerabdare la ora( scrii tu), data(scrii tu), in sala (scrii tu).

CU RESPECT CLASA A6A

| Ellenaaa_3207 a răspuns:

Draga domnule/ doamna profesor/profesoara!
Cu o deosebita placere, va invit la petrecerea de sfarsit de an a clasei a 6-a. Va asteptam cu mare placere la petrecerea noastra si speram sa puteti veni! Va multumim!

Cu un deosebit respect, CLASA A 6-A!