| midu89 a întrebat:

Am nevoie urgent de ajutor va rog,am de trimis ceva prin posta in Galati,si vr sa stiu exact adresa postei de la general (piata energiei) cu tot cu strada, bloc, cod postal si ce mai este

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Nu te supara, dar de ce-ti trebuie adresa oficiului postal? Logic ar fi sa trimiti pe adresa persoanei ca sa poata fi avizata si, pe urma, stie el la ce oficiu sa se duca. Sau "cevaul" ala il trimiti pentru functionarii oficiului postal?

| darrio2007 a răspuns:

Oficiul Postal numarul 5.Numar de telefon:
0236.472.947 (Fix)
0236.472.947 (Fax)
Adresa:
Strada Siderurgistilor 45
Bl. M3A, Parter
Galati, Galati 800740
Repere/Indicatii:
Complex General
Program:
Luni - Vineri: 7:00 - 19:00