| Ioanna2012 a întrebat:

Am o intrebare big grin...am gasit un site cu poze si sunt foarte multe...si nu vreau sa le salvez una cate una pentru ca sunt prea multehappy... aveti idee cum sa le salvez pe toate mai repede?

3 răspunsuri:
| mikey a răspuns:

Buna.
Poi le selectezi pe toate si dai coppy si le salvezihappy

| julliano a răspuns:

Buna. Foloseam mai demult softul Offline Explorer. Dupa ce inveti cum sa lucrezi cu el bine, ai posibilitatea sa treci adresa web de unde ai nevoie de fisiere, de exemplu cum ar fi www.site/grafica/dosar_poze/, si acest program iti va descarca tot continutul din directorul unde sunt fisierele, in cazul asta dosar_poze. Asa poti sa iei si alte fisiere, sunete, etc. si poti sa pui filtre, sa nu iti scoata fisiere sub o anumita dimensiune, sa nu/sau sa contina o anumita denumire, sa urmeze link-urile din pagina, sau sa nu descarce de pe anumite servere, este un soft destul de complex. Poti sa-l incerci, dar cred ca e trial, nu e free.

| julliano a răspuns:

Poti sa incerci si softurile din pagina asta. Nu le cunosc, dar par interesante, exact ce ai nevoie. Bafta!
http://www.fileheap.com/software/download_multiple_pictures.html