| Dominicc a întrebat:

Am o intrebare!

de curand am activat o optiune la vodafone internet mobil cu 10 euro - 1gb trafic valabil 30 de zile.

am intrat pe net cam 15 minute (adica am stat pe mess mai mult si am verificat viteaza putin pe net, nu am downloadat nimic)

din cate am vazut la programu de la modem imi arata date transferate. in timpu asta de 15 minute mi; a aratat cam 22 mb date transfer. sper ca nu e traficu.

si nu stiu unde sa ma uit cat mai am din optiune ca sa stiu cand sa ma opresc si cat sa consum,

pe contul meu de la vodafone nu am gasit mai nimic sa inteleg.

uitati ce am gasit mai concret dar nu pot descifra http://www.upload.ro/3030/2510/52208aaaa.bmp

am facut un prt screen sa vedeti si voi ce imi arata.

deci decat 20 de minute am folosit stikul azi. si ala mai mult pe mes.

asteptt sfaturi, sper sa va pricepeti

1 răspuns:
| perla a răspuns:

Teapaaa!