| Ronaldo_Messi_2001 a întrebat:

Am o intrebare,ma tot streseaza o fata la scoala si vreau sa nu ma mai bage in seama sa ma lase cum sunt eu,sa evit sa vorbesc cu ea, sa vorbesc cu ea prea putin?
P.S sunt clasa a 10a

7 răspunsuri:
| Lioana a răspuns:

Pai nu-i raspunde cand vorbeste cu tine. Fa-te ca nu auzi! Va renunta pana la urma.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Fata te-n tărâtă să o "servești", iar tu fraierici fugi. Peste 3-4 ani pui intrebari pe aici "e normal sa fiu virgin la 20 de ani?" laughing. Baga-te cu ea, vezi ce-i poate capu'.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea vrea s3x de la tine, iar tu... baiat bleg.

| Lorena0189 a răspuns:

Spune-i pe fata ca te deranjeaza si gata

| Bibliapentrusceptici a răspuns:

Începe să spui că ești ateu sau agnostic.

| Tecarucatalin a răspuns:

Pai daca vrei sa freci menta pana la 18 ani dai ignor

| Jacatore a răspuns:

Nu o mai baga in seama sau ii spui pe scurt sa nu te mai bage in seama simplu...