| Dominicc a întrebat:

Am o intrebare si vreau niste raspunsuri serioase!
Imi place designul, si sa mai ajut pe cei care au nevie de informatii sau alt ajutor in domeniul asta!

Acum ceva timp mi-am facut un portofoliu http://portofolio5.co.cc/

am facut si un blog de curand http://claudiu-constantin.co.cc/.

la amndoua am lucrat ff mult, mai ales la portofoliu!
intrebarea mea este... la care sa renunt si sa ma axez mai mult?
la portofoliu sau la blog? sau sa le tin pe am2 pararel?
sunt indecis rau, nu stiu cu care sa dau inainte.

sper sa ma ajutati!
nu imi e de ceva dar nu are rost sa muncesc de 2 ori sau sa fac ecav pentru inca un lucru care poate nu are merit sau nu e vizualizat

3 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Pe portofoliu cred ca am mai mult. blogu e facut de cateva zile

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte misto ce ai facut pe bune eu zic sa le pastrezi pe amandoua intr-un singur loc. pui portofoliul pe blog happy. dar am o intrebare ai trafic?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din pacate, banalitati. Nu vad la ce-ti folosesc, originale nu sint...
Acum nu faci decit sa-ti pierzi timpul. ( adolf )