| simoSTAR a întrebat:

Am o mare problema crying mi-a trimis cineva un prog de modificat poze si dupa ce s-a instalat mi-a sters tot ce aveam eu.am vista si aveam totul pe desk.cum sa recuperez poze filme muzica, tot?

Răspuns Câştigător
| andreyusnice a răspuns:

Am mai dat programul asta.Se numeste Recuva si este de la apple.Este foarte bun. Uite link http://www.filehippo.com/download_recuva/

1 răspuns:
| cal3star a răspuns:

Nu prea are sens ce ai spus "ai instalat un program de modificat poze, si ti s-au sters tot ce aveai." e in fine... probabil acel "program" era un virus, daca vrei sa recuperezi fisierele poti folosi un program numit "recuva" cred ca este gratuit si este si in limba romana, este foarte usor de folosit. Sper sa iti poti recupera fisierele pierdute!

P. S. Daca data viitoare mai ai nevoie de programe, numai lua de la altii, dai un search pe google ex. "program de modificat poze download" si sigur vei gasi pintre primele linkuri! SUCCES!

MERIT FUNDA?