| Deniiiiiiiiiiiiii a întrebat:

Am o nelamurirethinkingthinking am vazut pe facebook la unii prieteni poza facuta direct de pe monitor. daca sunt pe messs. fac ceva de genu o poza. Unde pot sa dau? urgerrrntt. Fundaaaaalove struck

Răspuns Câştigător
| CataAndreea99 a răspuns:

Asta ma intrebam si eu inainte ...cu photo scape intri in photo scape si in cercul ala de optiuni alegi screen capture si iti apare un chenar pe prima bara zice capture full screen ca sa faci poza la tot monitorul la a 3 capture region ca sa faci un patrat si sa selectezi la ce vrei sa faci poze.
De aici poti sa downloadezi photo scape daca nu il ai http://photoscape.en.softonic.com/download

8 răspunsuri:
| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Si-au facut poza cu web cam

| CataAndreea99 a răspuns:

Nu ai pentru ce. pentru asta este TPUwinking

| Deniiiiiiiiiiiiii explică (pentru CataAndreea99):

Asa-i

| Deniiiiiiiiiiiiii explică (pentru CataAndreea99):

Da add paval.denisa12@yahoo.com

| 2xM a răspuns:

Pe langa Insert si Delete ai si Print Screen.
cand doresti sa faci o poza facuta la "ecran" apesi Print Screen, dupa Start>All programs>Accesories si Paint, aici apesi CTRL + V (adica Paste) si dai save as, si alegi ce format vrei tu.

| Deniiiiiiiiiiiiii explică (pentru 2xM):

Nu stiu cum sa fac poza la monitor

| xBlonde a răspuns:

1.Cauti pe tastatura o tasta cu numeletonguertScrn
2.Intri in "Paint" si apesi ctrl+v
Sau daca nu poti cu photoscape-->screen capture si apoi alegi cum vrei sa faci print`ul