| IoanaDeea24 a întrebat:

Am o prietenă care a absolvit clasa a 10a. Aș vrea să îi fac un cadou mic și nu știu ce să conțină cadoul. M-am gândit la o carte, un parfum, o jucărie de pluș și 3 trandadiri. Oare e ok? Ar mai trebui ceva?

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Daca i stii gusturile in materie de carti, flori si parfumuri este perfect.
Poti adauga o ciocolată sau o cutie de bomboane.

| adryang78 a răspuns:

Tu o cunoști mai bine ca noi. Te-ai gândit bine, dar, oricum, orice cadou e bine primit, mai ales dacă e făcut cu sinceritate.

| RedMarr a răspuns:

Daca as fi Eu ...as alege ceva dulce si un Parfum(Ceva in genul a 30ml).Nu e nevoie sa fie mare/cantitatea. Daca tot faci cadou, sa fie unic/de calitate, ceva, care sa poata fi luat cu ea intr-o poseta. Trandafirii, oricat ar fi ei de Frumosi, se ofilesc, in schimb cele de mai sus ii folosesc. Arunca o privire pe eMAG(sau alte platforme). (nu stiu in ce oras locuiesti) dar daca te grabesti si ai in Zona ta un magazin DM, fa o vizita si testeaza. Eu am cumparat pentru mine si am fost multumit. Sper sa te ajute.