| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema:Cand am pornit ultima oara cs 1, 6 nu mai era nimic decat poza, nici quit nici nimic.Va rog frumos ajutati-ma.Cum fac sa am iar toate alea? Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| Christa a răspuns:

Reinstaleaza-l, si eu am avut o problema cam tot in genul asta : Cand dadeam find server, mi se conecta direct pe un server, iar daca dadeam disconnect, si din nou find sv, mi se conecta pe altul. Oricum. eu am intrat in cstrike, resource si am sters " game menu" ( toate fisierele ) si le-am inlocuit cu altele. Mi'a ramas meniul, dar putin diferit ( am avut in plus change game, adica daca vroiam sa pun half life, si inca ceva, nu stiu exact ). incearca si tu, bafta! happy