| Razvan_7115 a întrebat:

Am o problema. cand instalez placa video apare o eroare ceva de genul setup failed to run instalation (0x80040707)... va rog sa ma ajutati

3 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Inseamna ca poate nu e driverul respectiv.Incearca alt driver.

| Zoricutzu a răspuns:

Ar fi 3 variante

1.

1.Gaseste fisierul setup.exe
2.Click dreapta pe el si alegi "Run as administrator".

2.
Copiaza continutul CD-ului cu drivere pe hard si incearca sa instalezi de acolo.(probabil ca sunt mici probleme cu cd/dvd)

3.sterge fisierele temporare in windows 7
Click start
in casuta scrii %temp% si apesi enter
Click pe fisierele pe care le-ai deschis si apasa ctrl si A apoi
apasa "delete"
in casuta de dialog alegi yes.
Dupa ce le-ai sters din "temp" trebuiesc sterse si din "recycle bin". Succes!

| Y2k a răspuns:

Bagati windows 7 in pc o sa-si i-a singur toate drivere-le fara probleme bftwinking