| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul se infierbinta procesorul des si uneori miroase a ars aveti idee ce poate fi? help please

2 răspunsuri:
| eurynomus a răspuns:

Posibil sa ai virusi care supra solicita procesorul, de ars nu are cum sa se arda pentru ca daca se incalzeste prea tare are sistem de protectie care l deconecteza.

| VinnieS1 a răspuns:

Daca ai un procesor foarte mare si putine radiatoare se poate arde. P.S:daca e prea mic poate ca folosesti prea multe programe se supraincalzeste.Nu glumesc.