| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu calculatorul si nu stiu ce sa fac
calulatorul meu este o plasma samsung si aia mare nu stiu cum se numeste este lg...de catva timp am avut ceva probleme cu el, scrisul se vede mare, si programele la fel si pozele nu se vad bine. ajutati-ma...

1 răspuns:
| mugurel021978 a răspuns:

Nu se intelege problema? probabil vrei sa spui ca scoti semnalul din placa video si il trimiti in TV? si nu se mai vede scrisul ca inainte? ai verifivat softul e acelasi? orice soft poate seta traducerile.