| MasSsoN a întrebat:

Am o problema cu messengeru. Adica, cand vreau sa intru imi spune "Messenger Troubleshooter" si nu stiu ce sa fac.

3 răspunsuri:
| SyNked a răspuns:

Salut, am patit si eu problema asta, singura rezolvare e sa reinstalezi windowsul, sau sa folosesti un messenger online BAFTA

| georgeceltoma a răspuns:

Dezinstaleaza-l si instaleaza-l din nou, da-i un restart la calc si apoi deschide messul

| Lavrente_Marian_1977 a răspuns:

Am o problema cu messengeru. Adica, cand vreau sa intru imi spune "Messenger Troubleshooter" si nu stiu ce sa fac.