| Alexander_1336 a întrebat:

Am o problema cu windows 7. Am instalat un joc de strategie (Company of heroes) si vreau sa bag un fel de hack, ca sa am acces la niste echipamente mai bune si alte avantaje. In descrierea programului zice ca se deschide, se apasa ok, si se deschide jocul. Am incercat sa fac si eu asta, dar cand dau sa deschid jocul imi deschide windowsul o fereastra in care scrie "windows is cheching for a solution to the problem", Dupa care nu pot decat sa inchid fereastra. Poate stie cineva vreo solutie, poate trebuie sa dezactivez ceva...

1 răspuns:
| KpE a răspuns:

Si eu am windows 7 si nu imi face asa la nici un "crack, hack" etc. Poate nu merge. sau poate are virusi happy incearca altu.